שקרים עצמיים בדרך להורות משותפת

זה נכון, נרשמת לאתר, זה קרה היום, אתמול ואולי בשנה שעברה, היה לך חזון מסוים, תמונה אשר עמדה לנגד עייניך וליוותה אותך בנוגע למטרה שלשמה הצטרפת לבייבי לי, טרחת ומילאת את טופס הרשמה וראית עצמך חובק (או חובקת) ילד (או ילדה).

וכך אמרה לנו, ביובש ותסכול, חברה מהאתר "נרשמתי כי האמנתי שאוטוטו זה מגיע, לא ממש ידעתי איך, ולא ממש הבנתי מהחיים שלי ואז מספר גברים פנו, עם אחד דיברתי והנחמדות שלו בשיחה הייתה ההפך הגמור מהאיש שפגשתי, על הפנים ממש!, זה גרם לי לחודש של תסכול והימנעות מהאתר, רק עכשיו חזרתי, מהוססת.."

אנו סבורים שהיא משקרת לעצמה, לא במזיד, לא ביודעין, בתום לב. אופן ההתיחסות שלה יקשה עליה לצאת מפה עם ילד. 

כשאתם מתווכחים עם נציג סלקום בנוגע לחשבון הסלולר המנופח, אתם ממוקדים, חדים, כשאתם ניגשים לרכוש קפה ב5 שקלים, אתם מנסים להשיג את המקסימום מכספכם, עומדים בתור וממתינים, כשאתם מחפשים שותף לטיול, עובד למשרד, דירה להשכרה, מכונית לרכישה אתם בודקים, משווים, מתאמצים אך כאשר אתם באים להחליט על הדרך שבה תביאו ילד לעולם, שאין חשוב מכך, לפתע כל התכונות הטובות הללו אשר כללו השוואה, מאמץ, בדיקה, סבלנות, בחינה, אורך רוח, התייעצות עם סובבים, נעלמות כלא היו.  פורחות.

"לא דיברתי עם חברים כלל, ואני דווקא טיפוס שמשתף אך כאן אף מילה, גם למשפחה הצגתי את זה בחפיף, על הדרך, לא ממש שיחה, וככה הגעתי לכאן, פניתי פה ושם לבחורות ונדמה לי שהן מחפשות חתן או איזה מלאך שיציל אותן, אני די מיואש" כך סיפר לנו רונן נטול שמחה ובמבט קפוא, והוסיף כי "בטלפון עם אחת מהן היא שאלה אותי על כספים בדקה הראשונה והייתה קרה ועניינית כאילו אני אינסטלטור שבא לתקן סתימה, זה הוריד לי את כל הקטע להרבה זמן, אולי עם אחת נפגשתי, וזה לא היה זה, אכזבה מהדקה הראשונה, אני לא מאמין באפשרות הזו".

אמא ובנות
להביא ילדים זה לא משחק ילדים, צריך להשקיע.

השקרים פשוטים-

בלי מאמץ זה גם יעבוד: זהו השקר הגס הנפוץ ביותר, זה לא יעבוד ללא מאמץ, פשוט לא.

אנו מאמינים בעבודה קשה ובמזל, המזל הוא חבר קרוב מאוד של המאמץ, הוא בהחלט נחוץ בכלל בחיים אך מי שיגיד "אני כאן ומה שיהיה יהיה" אנו יכולים לבשר לו חגיגית כי ילד הוא לא יראה מהאתר הזה.

מי שיקח זאת כמשימת חיים, ולא גרם אחד פחות מכך, יזכה, אולי, להגשים הורות טובה וארוכת שנים לילד משלו, אנו לא מכירים דרך אחרת.

כול הנשים רוצות כאן כסף או כל הגברים רוצים סקס– שקר מהסוג הנחות, השטחי רדוד, להכליל את הגברים או הנשים בקטגוריה אחת זו הדרך הקלה והבטוחה להכשל, אנשים הבטוחים בעצמם מבינים כי החיים מורכבים מבני אדם שונים אשר מביעים את רצונם בדרכים מגוונות שלעיתים מטעות.

כן, יש אנשים שאינם רציניים, וזה נפלא כי קל מאוד לזהותם, לעלות עליהם, אך רבים נמצאים כאן בכוונת מכוון, באנושיות המבקשת לעשות מעשה יצירה מופלא ולהביא ילד לעולם. 

בפגישה הראשונה אדע– זה שקר קשה, אנשים לחוצים בפגישה ראשונה, מתוחים. "הוא פשוט לא נראה לי כבר ברגע הראשון.." כך סיפרה לנו מישהי שפגשה חבר מהאתר וזה אכן יכול להיות. לדעת מה "לא" זה לא קשה מידי אך לרוב, אנו לא נמצאים ב"לא" אלא ב"אולי" ו"כדאי להכיר".

על פי רוב ההכרות הראשונית מלווה במתח אשר הינו טבעי, שכן לא כל יום אנו עומדים מול מועמד לשותפות לאורך שנים, יש חשיבות לתת צ'אנס להכרות עדינה, מכבדת, קשובה.

שהם (הן) יפנו אלי ואז אראה– זה ביג נו נו, שקר עצמי המשבש את המצב לחלוטין. מי שימתין או תמתין לפניות טועה באופן שיקשה עליו להצליח. רק האקטיביים יצליחו אילה אשר שוחחו עם מאה אנשים בטלפון (גם 50 זה בסדר) פסלו 80 , נפגשו עם 20 אנשים, התאכזבו מ19 מתוכם ועשו ילד עם השותף הנכון. אנו מצהירים כאן באופן הברור ביותר, בלי הנתון הזה לא תהיה הצלחה ואתם תבזבזו את זמנכם לריק.

אתן לאתר חצי שנה צ'אנס ונראה- ראו השקר הקודם, בלי להיות פעיל, רק המזל יעזור והוא לא יעזור לדעתנו, זה מוכח. 

בשיחת הטלפון הראשונה אבחין בכל- ילדים היו אומרים "שטויות במיץ עגבניות", תקשיבו להם. השיחה חשובה ותוכלו לדעת עם האדם אינו מתאים אך לגבי התאמה, עוד רחוקה הדרך. 

צריך חוזה טוב וחזק וזהו- חוזה טוב לא יציל קשר גרוע וחוזה רע לא יהרוס תקשורת מבורכת, החוזה, עם כל הכבוד למשפטנים, ועם הערכה לחשיבותו, תפקידו העיקרי הוא לאסוף אבק במגרה. מי שיפנים זאת לא ישקר לעצמו. 

בנק הזרע הוא החלופה הטובה להורות משותפת- רבות דובר על העדר האב וחסרונותיו בנוגע לטובת הילד. בנק הזרע הוא חלופה גרועה ביחס להורות משותפת. 

אין כאן גברים (נשים) שווים- אם אתה כאן ואתה שווה, למה שאחרים יהיו נחותים ממך? 

אני רוצה את כל החבילה- זוהי מטרה ראויה אך שקרית בהתחשב בזמן שלוקח להכיר גבר או אישה לזוגיות, להתאמה הכוללת משיכה ולא רק הורות. למי שזמנו בידו, למי שאין עניין עם גיל ביולוגי, מוזמן לחפש זוגיות מבורכת ולהימנע מגירושין מכוערים בדרך. 

נפגשתי עם שלושה גברים והאכזבה עצומה- האכזבה רבה, זה מכאיב, וחשוב שתמשיכי, אנו אומרים לך ללא כחל וסרק כי אם תיקחי את הפגישות באופן אישי וקשה ולא תתמידי בהן, ילד לא יצא לך מכאן. מצער לומר זאת, אך חשוב לדעת.

loader
חץ למעלה
סגירה
סגירה
אחזור סיסמה
שגיאה: שדה חובה!
הקישור נשלח בהצלחה!