אמא חד הורית – גרסת הסלבס

סלבריטאים בארץ ובעולם שהחליטו להביא ילד בהורות משותפת ללא זוגיות ולא בבנק הזרע

מיני סלב

נדמה כי זו תופעה חברתית מתפשטת: יותר סלברטאיות בארץ ובחו"ל מביאות ילדים שלא בקשרי זוגיות, ולמרות שההריון הפוטוגני נמרח על שערי מגזינים בעולם, שמו של האב הוא בגדר סוד שמור, והן בוחרות לגדל את התינוק בכוחות עצמן.

מדונה, מיני דרייבר, פדמה לקשימי– הן רק חלק מהשמות הגדולים של נשים החזקות ובעלות השפעה שבחרו להביא ילד שלא במסגרת נישואים או קשר זוגי.

העובדה כי הם מסוגלות לממן צוות שכולל אופר, שף פרטי, אחות, מסיעה, גננת, מורה ומומחית ליוגה תינוקות בוודאי מקלה על נטל ההורות ומאפשרת להן לשלב את הצלחתן כשחקניות/זמרות/דוגמניות עם תפקידן כאימהות.

האם, הבת ומאמן הכושר:

כהרגלה, הקדימה מדונה את זמנה ולפני 14 שנים גרמה לכמה פיות להיפער כשהודיעה שהיא נושאת ברחמה את בתה ממאמן הכושר שלה.

מדונה מעולם לא נישאה לאבי ביתה וגידלה את לורדס באחוזתה הפרטית, כשהיא מאפשרת לאב לבקר את בתו בקביעות ולבסס איתה מערכת יחסים של אב ובת יציבה ונעימה.

לימים נישאה מדונה לבמאי גאי ריצ'י איתו הביאה אח ללורדס, וכן אימצה אח ואחות אפריקאים לפני שנה, אחר גירושיה מריצ'י.

נדמה כי מדונה היא מובילת הדרך בכל הנוגע לרצון לממש אימהות אך ללא מחויבות זוגית והיא עושה זאת בהצלחה רבה.

מינימי:

השחקנית המפורסמת מיני דרייבר מי שהייתה המועמדת לאוסקר הפתיעה את אמריקה (ואת הפפרצ'י) כשהופיעה עם בייביבאמפ לאחת המסיבות ההוליוודיות. צלמים ניסו לחשוף את שם האב, מערכות היחסים שלה בעבר ובהווה נבדקו בקפדנות וכל חבריה ובני משפחתה תוחקרו אך הסוד נשמר: זהות האב לא ידועה.

מיני מספרת בכל ראיון שהיא מאושרת על החלטתה להפוך לאם ושההורות לבנה הנרי ממלאת את עולמה, עם זאת, מוסיפה בגילוי לב שהחלטתה להיות אם חד הורית לא הכינה אותה לבאות: "להתמודד עם תינוק קטן זה שונה מאוד מאשר להתמודד עם ילדיך כשהם כבר בוגרים".

מיני מצליחה לשלב קריירה מצליחה כשחקנית טלוויזיה בסדרה "הנובוריצ'ים", תפקידים בסרטי קולנוע עם התפקיד הראשי: אמא להנרי בן השנתיים.

אוקטומאמ או קרייזי מאמ?

מי לא שמע על סיפורה (ואולי טרופה?) של האמא לשמיניה הכי מפורסמת בעולם: נדיה סולמן הביאה לעולם שמנייה מהפרייה, זאת בנוסף לילדיה הבוגרים (הגדול בן 6…) שהפכו אותה לאם, מבלי שיש אב בתמונה.

ביקורות נשלחו, הערות נזרקו, צקצוקי לשון והרמות גבה ובכל זאת, הבחורה עשתה את זה ובגדול. לאחר שקיבלה תוכנית ריאליטי המלווה אותה במהלך היום ועוקבת אחר המתנהל בבית שמכיל אמא אחת והמון ילדים.

היא כבר הספיקה לחזור לגזרה ולפטפט בתוכניות אירוח על הרצון להביא עוד ילדים. מטורפת? יכול להיות, אבל עם כל הכסף שהרוויחה מתוכנית הריאליטי, התמונות של הילדים והראיונות, המטורפת הזאת צוחקת כל הדרך לבנק הזרע.

מאמה רוזי:

רוזי אודונל נפרדה לא מזמן מבת זוגתה בשנים האחרונות, אך שתיהן ממשיכות לגדל את ילדתם המשותפת במודל הורות משותפת. זהות אבי ביתן לא ידועה, וגם לא ידוע האם השתמשו השתים בביצית של רוזי, שכן בת זוגתה היא שנשאה את הילדה, עם כל הפרטים החסויים האלה דבר אחד ידוע: אהבתה של רוזי לביתה ושמחתה על שהצליחה לממש את רצונה להפוך לאם.

פדמה לנשימי המנחה הנאה של תוכנית הטלוויזיה "טופ שפ" הפכה לאם בשבועות האחרונים, זהות האב לא ידועה וההשערות בהוליווד מגוונות.

זמרת הקאנטרי מליסה אטריג' הפכה לאם לאחר שבת זוגתה הרתה וילדה תאומים. הזמרת מספרת כי אין גבול לאושר שהיא חשה כשיצרה חיים: "האושר שמציף אותנו עוזר לנו לעבור את הלילות נטולי השינה".

אבא, מלך, ז"ל.

מייקל ג'קסון הוא אולי האב החד הורי המפורסם ביותר בעולם: הוא מעולם לא הסתיר את ההסדר הכספי שחתם עם אם ילדיו ומעולם לא התבייש בעובדה שהוא חבר אליה רק כדי להביא ילדים וכשילדה אותם, קיבלה סכום נכבד ונדרשה להיעלם מחייהם.

מייקל גידל את ילדיו בעצמו עד מותו, ולמרות ההשגות לגבי כישוריו כהורה, אין עוררין לגבי אהבתו העצומה לילדיו והאושר העילאי שחש כשהפך לאב.

***

לרשימת ההורים היחידנים מצרפות סלבריטאיות שבוחרות בהורות ע"י אימוץ עושות זאת בידיעה מוחלטת כי הן יקיימו הורות יחידנית ללא בן זוג, לפחות בשעה שהן חתמו על מסמכי האימוץ: אידי פלקו, שריל קרואו, אנג'לינה גו'לי (עוד לפני בראד), מג ריאן והרשימה מתארכת. כל הנשים הללו אימצו בשנים האחרונות ולמרות שחלקן נישאו והביאו ילדים ביולוגים מקשרים זוגיים, יש להעריך את ההחלטה שלהן להפוך לאימהות קודם לבניית מערכת יחסים זוגית מתוך רצון לקיים את הצורך הביולוגי והנפשי בילד.

loader
חץ למעלה
סגירה
סגירה
אחזור סיסמה
שגיאה: שדה חובה!
הקישור נשלח בהצלחה!