תנאי האתר

תקנון שימוש

גולש יקר, השימוש באתר ובתכנים המוצגים בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים להלן. בטרם השימוש באתר, עליך לקרוא תנאים אלה בעיון. השימוש באתר זה מעיד כי הנך מסכים ומקבל את תקנון האתר.
האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד.

אתר ההכרויות בייבי לי מיועד ליצירת קשר בין אנשים. נעשה בו מאמץ ליצור סביבה המאפשרת הצלחה בהשגת המטרה הזו. השמירה על הכללים ועמידה בתנאי התקנון היא חובה. מטרתה לאפשר לכלל המשתמשים ליהנות ולהצליח להגשים את המטרה שאנו רואים בה חשובה.

בהרשמתך לבייבי לי הנך מאשר ומצהיר כי קראת בעיון כל סעיף בהסכם ותקנון זה, שהנך לפחות בן 18 (אינך קטין), ושהנך מסכים לכל הסעיפים המפורטים מטה:

 1-השימוש באתר בייבי לי הינו להכרות בין אנשים, יש השלכות לכל הנכתב באתר, ויש משמעויות רבות הנובעות מכל המפורסם בו. לפיכך, חל איסור כתיבה ו\או פרסום תוכן מטעה ו\או שאינו מדויק ו\או שיקרי ו\או משמיץ ו\או פוגע ו\או מפר זכויות כלשהן ו\או פונוגרפי ו\או המקובל כלשון רע ו\או מאיים ו\או גזעני.

2– בכרטיס האישי אשר באתר, בו משתמשים כותבים תשובות לשאלות שונות, חל איסור כתיבה ו\או פרסום   מספר טלפון, כתובת,שם משפחה, url  או כתובת מייל שלך או של אחרים.

3-ידוע לך והנך מסכים כי: השימוש באתר בייבי לי הינו זכות אשר תלויה בהחלטה אישית ובאחריות אישית של המשתמש, וכיוון שקיימת למשתמש באתר אחריות על פעולותיו , חל איסור לרשום אדם אחר ולהפוך אותו למשתמש שלא בהסכמתו המלאה ובנוכחותו מול המסך בתהליך ההרשמה, תוך הבנתו ואישורו המלאים על כל התנאים הרשומים בתקנון.

4-השימוש באתר בייבי לי הוא למטרת הכרות בין אנשים. לכן, חל איסור פרסום מוצרים ו\או שירותים בכל דרך ישירה ו\או עקיפה. על כל פרסום גלוי או סמוי בכל אופן וצורה – חל איסור מוחלט. לפיכך, הוגבלו מספר הפניות היומיות ל-30 עבור כל משתמש. עם זאת, איסור זה חל גם על משתמש אשר יזם ו\או השפיע על פתיחה של יותר מכרטיס משתמש אחד על מנת להפר איסור זה. השימוש באתר הוא רק למטרות שלשמן הוקם – הכרות אישית בין אנשים. כמו כן, חל איסור פרסום חומר בעל זכויות יוצרים ללא אישור בעל הזכויות.

5-ידוע לך והנך מסכים כי: בייבי לי אינה אחראית לכתוב ו\או לאינפורמציה ו\או לפרסום של המשתמשים באתר. כל ההשלכות החוקיות הנובעות מכך הינן באחריות הכותב ו\או המפרסם. עם זאת, בייבי לי עשוי להשתמש על פי שיקול דעתו הבלעדי בכל חומר שכתבת ו\או פרסמת באתר, טקסט ו\או תמונות, עבור כל מטרה אשר תמצא לנכון מעת לעת, חיצונית לאתר או פנימית, לרבות בכרטיס הפייסבוק של בייבי לי, ללא מחויבות לתשלום ו\או לאישור מצד כותב ו\או מפרסם החומר.

6– כחלק מתהליך הרישום לאתר בייבי לי, יש לספק כתובת דוא"ל תקינה ותקפה.
עם הרישום ופתיחת הכרטיס באתר, הנך מצהיר בזאת שהינך מסכים לקבל מאתר בייבי לי הודעות תפעוליות, הודעות על אירועים ומסיבות, והודעות פרסומיות ל- דוא"ל שלך.
הודעות הדוא"ל הנשלחות אליך מהאתר כוללות בין היתר: אישורי העלאה/דחייה לתמונות המוצמדות לכרטיסך, הודעות על דואר חדש הממתין לך באתר, התאמות, אישורי כתיבת סיפורי גולשים, ו/או תגובות לסיפורי גולשים, חדשות/שיפורים באתר וכן הודעות פרסומיות למוצרים/שירותים ו/או אתרי אינטרנט הנשלחות מעת לעת לציבור הגולשים באתר, או לחלק ממנו.

7– עיצוב האתר, מבנהו הגלוי והסמוי, לרבות טבלאות האתר וכל התכנים באתר ואופן ההצגה שלהם לגולש מוגנים בזכויות יוצרים והינם קניינו של בעלי האתר.
אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט, לתרגם, לאחסן במאגר מידע או להפיץ תכנים או מידע הכלול באתר או חלקים ממנו ללא קבלת אישור מראש ובכתב מאת בעלי האתר.
הפרת סעיף זה תגרור נקיטת הליכים משפטיים כנגד כל אדם או גוף משפטי שיפרו את זכויות בעלי האתר.
חל איסור מוחלט להשתמש במערכת הדואר הפנימית של האתר כדי לפרסם מוצרים או שירותים או אתרי אינטרנט מכל סוג שהוא. כמו כן, חל איסור לבצע קידום מכירות, פרסום מסיבות, אירועים או התארגנויות מכל סוג שהוא. הפרת סעיף זה תגרור תשלום של פיצוי מוסכם ומוערך מראש ללא צורך בהוכחת נזק בסך של 15,000 ש"ח תוספת בצירוף פיצוי נוסף בסך של 50 ש"ח בגין כל הודעה.

loader
חץ למעלה
סגירה
סגירה
אחזור סיסמה
שגיאה: שדה חובה!
הקישור נשלח בהצלחה!