נשלח לבייבי לי

ההודעה הזו נשלחה למערכת בייבי לי- הורות משותפת:
"מזל טוב, נולד לכם עוד ילד באתר. היי, רצינו לומר לכם שתודות לכם נפגשנו, הכרנו וזכינו ליצור ולהביא חיים לעולם. המצב לא פשוט. מורכב. יש עבודה תמידית וחיפוש משותף אחר הדרך הנכונה ומה שראוי. אבל מה שחשוב באמת הוא שנפגשנו אצלכם לפני כשנה ועשרה חודשים ולפני קצת יותר מארבעה חודשים נולד בן אהוב ויקר לנו. שרק יהיה בריא. בטוח ונאהב תמיד. תודה רבה. אבא ואמא"

והודעות נוספות:

"היי, בעבר היה לי כרטיס באתר שלכם בקצרה, הכרתי מישהו וכעבור ארבע שנים הבאנו ילדה מדהימה, תמיד היה לי את הכרת הטוב, אני לא יודעת מי נמצא בצד השני אבל אשמח להזמין אתכם לאירוע שלי שזה בריתה וחתונה חדשה בלי קידושין, אשמח למייל חזרה שאוכל לשלוח את ההזמנה כהוכרת הטוב תהיו אורחי הכבוד שלי 🙂 "

"אני הכרתי לפני שנה ושלושה חודשים מישהו פה באתר ובשעה טובה הכל היה מצויין, התחברנו ויש לנו ילד משותף בן 3 חודשים, אנחנו מסתדרים מצויין בגידולו וטיפוחו.. אם מישהו מעוניין להתייעץ אשמח לעזור בתהליך"

"היי, רק רציתי לברך את פועלכם, הכרתי באתר שלכם את השותף להורות שלי, נפגשנו כמה חודשים, הסכמנו הסכמות, וחתמנו הסכם, ניסינו כמה חודשים, הרינו וילדתי את בננו המתוק היפה החכם (אני ממש אוביקטיבית) והמושלם, שהיום הוא בן שנתיים ו 8 חודשים. השותפות איננה מושלמת ולא אמורה להיות כזו, אבל היא נהדרת ויתרונותיה עולים פי כמה על חסרונותיה, היה שווה, חכם, מושכל ומבריק לעשות שותפות זו, תודה לכם "

וגם הודעה קצרה:

"בשעה טובה נולדה לי בת עם בחור שהכרתי באתר, תודה"

אחת נוספת:

"לפני שנתיים הכרנו באתר והיום אנו עם שני ילדים, בן ובת, תודה לכם.."

ועוד שתיים 🙂 :

"תודה רבה לאתר בייבי לי שבזכותכם הכרתי את האבא של הילד המדהים שחגגנו לו שנה מדהים כל התהליך הזה"

"תודה רבה!! 🙂 בזכותכם מצאתי את המתנה של חיי..בבקשה למחוק את הכרטיס שלי, זה לא רלוונטי יותר, תודה."

ועוד שתיים:

"השתתפתי בתוכנית של אושרת קוטלר בערוץ 13, ופירגנתי לכם. תמשיכו בעשייה המבורכת הזו, ושוב תודה, רציתי להגיד תודה כי בזכות האתר הזה הכרתי את הפרטנרית שלי והיא בהריון"

שלום לצוות אתר בייבי לי,
איך הזמן רץ כשמניקים 🙂
כבר כמעט חצי שנה חלפה מאז שנולדה התינוקת המתוקה שלנו, שהביאה איתה המון אושר, אור ואהבה, וכל זה בזכות ההיכרות שלנו באתר שלכם.
ישר כח על הפלטפורמה שלכם שמאפשרת משהו כל כך מיוחד.
ותודה תודה תודה!
נאחל לכם שנה טובה, מתוקה, בריאה ופוריה.
ההורים המאושרים

"ברצוני להודות לכם על הפלטפורמה המדהימה שלכם, בזכותכם יש לי להיום ילדה מדהימה בת שלוש, תודה, תומר :-)"

מכתב נוסף:

"אני משיא משואה זאת"

בחרתי בכותרת זאת משום שלדעתי בעל האתר ראוי להשיא משואה בשל מפעלו המבורך שאלמלי מפעל זה נבצר היה מרבים להגשים משאת נפש נעלה
אני אבא לילדה מקסימה שימלאו לה באוגוסט הקרוב שלוש שנים, הילדה גדלה בביתי יחד עם האמא בהורות משותפת (שנינו סטרייטים) אציין שאנו לא זוג אלא רק הורים משותפים וסידור זה מועיל לשלושתנו. הסיפור שלי מתחיל ב-2016 כשנרשמתי לאתר babyli ומישהי מהאתר פנתה אלי. לימים אני ואותה אחת נפרדנו בשל חוסר התאמה וגם משום שהניסיונות להרות כשלו (למזלי הטוב). קודם הפרידה ממנה ביקשה ממני שאתקן לחברתה מחשב נעניתי בחיוב נפגשתי עם חברתה תיקנתי לה את המחשב וכך הפכנו לידידים. יום אחד הידידה החדשה שאלה אותי אם ארצה לבוא אליה הביתה לקבלת שבת כי היא מזמינה את חברתה הדתייה, עניתי שאשמח מאוד להכיר את חברתה הדתייה וציינתי בפניה שיש לי זיקה חזקה לדת.

בערב שבת התארחתי כמתוכנן אצל הידידה שלי לקבלת שבת ושם פגשתי את חברתה הדתייה. הסתבר שהדתייה כבר אם לילד בן 3 (בזמנו) מתרומת זרע. וכבר באותו ערב שבת דיברנו אני והדתייה על האפשרות שננסה יחד להביא לעולם צאצא משותף. היא ספרה לי שכבר אינה מבייצת ושאין מנוס מלרכוש ביציות, ואם כבר אז רצוי לרכוש מצ"כיה.

וכך התחלנו את ההליך המורכב עד שהיא חזרה מצ"כיה עם 6 ביציות מופרות מזרעי. ניסינו החזרה אחת שלא צלחה ומיד לאחריה הודיעה לי שאינה מעוניינת להמשיך בהליך ההפריה. אך באותה נשימה הבטיחה לי שתדאג לשדך לי מישהי במקומה מהאתר babyli. ואכן כך היה. היא פרסמה עבורי מודעה באתר  babyli  ובעקבות הפרסום שלה פנו אלי בנות אחדות. אותן פניות הניבו פגישה עם האישה שהיא אם בתי מאחת הביציות שהובאו מצ'כיה. את אם בתי הכרתי כשהייתה בגיל 46 ואני גדול ממנה ב-9 שנים. שנינו רווקים ללא ילדים. הליך הפוריות נעשה בבית החולים אסותא בראשון לציון במחלקת  ivf. בהנחייתו הצמודה של פרופסור בנימין אלמוג הנפלא והנהדר. למזלנו הטוב כבר בנסיון השלישי ההחזרה עלתה יפה ובת הזוג הרתה.

ועוד אחד:

"תודה רבה לכם אין לי מילים להודות בזכותכם יש לי ילדה מדהימה".

וחדש חדש:

שלום לצוות אתר בייבי לי,

בהודעה זו יש חדשות משמחות בשבילכם בימים אלו…

רצינו לבשר לכם על תינוקת מתוקה שהצטרפה למשפחתנו 🙂

הקטנטונת שלנו בת ה-7 חודשים ואחותה שכמעט בת 4, נולדו שתיהן בעקבות ההיכרות שלנו באתר.

שתי בנות מקסימות, שהביאו איתן שפע אור ואהבה.

ועל כך נתונה תודתנו!

בברכה,

המשפחה המורחבת 🙂

loader
חץ למעלה
סגירה
סגירה
אחזור סיסמה
שגיאה: שדה חובה!
הקישור נשלח בהצלחה!