בייבי לי – אתר הכרויות לעשות ילד ביחד.

בייבי לי. יוצרים משמעות חדשה לחיים שלך!

מזל טוב, נולד ילד נוסף לחברים אשר הכירו באתר, מעורר השראה? תשפטו בעצמכםקראו כאן

חיפוש באתר

עוד באתר

נשלח לבייבי לי

ההודעה הזו נשלחה למערכת בייבי לי-הורות משותפת:
“מזל טוב, נולד לכם עוד ילד באתר. היי רצינו לומר שתודות לכם נפגשנו, הכרנו וזכינו ליצור ולהביא חיים לעולם. המצב לא פשוט. מורכב. יש עבודה תמידית וחיפוש משותף אחר הדרך הנכונה ומה שראוי. אבל מה שחשוב באמת הוא שנפגשנו אצלכם לפני כשנה ועשרה חודשים ולפני קצת יותר מארבעה חודשים נולד בן אהוב ויקר לנו. שרק יהיה בריא, בטוח ונאהב תמיד. תודה רבה. אבא ואמא”

 

והודעות נוספות:

“היי, בעבר היה לי כרטיס באתר שלכם בקצרה, הכרתי מישהו וכעבור ארבע שנים הבאנו ילדה מדהימה, תמיד היה לי את הכרת הטוב, אני לא יודעת מי נמצא בצד השני אבל אשמח להזמין אתכם לאירוע שלי שזה בריתה וחתונה חדשה בלי קידושין, אשמח למייל חזרה שאוכל לשלוח את ההזמנה כהוכרת הטוב תהיו אורחי הכבוד שלי 🙂 ”

“אני הכרתי לפני שנה ושלושה חודשים מישהו פה באתר ובשעה טובה הכל היה מצויין, התחברנו ויש לנו ילד משותף בן 3 חודשים, אנחנו מסתדרים מצויין בגידולו וטיפוחו.. אם מישהו מעוניין להתייעץ אשמח לעזור בתהליך”

 

“היי, רק רציתי לברך את פועלכם, הכרתי באתר שלכם את השותף להורות שלי, נפגשנו כמה חודשים, הסכמנו הסכמות, וחתמנו הסכם, ניסינו כמה חודשים, הרינו וילדתי את בננו המתוק היפה החכם (אני ממש אוביקטיבית) והמושלם, שהיום הוא בן שנתיים ו 8 חודשים. השותפות איננה מושלמת ולא אמורה להיות כזו, אבל היא נהדרת ויתרונותיה עולים פי כמה על חסרונותיה, היה שווה, חכם, מושכל ומבריק לעשות שותפות זו, תודה לכם ”

וגם הודעה קצרה:

“בשעה טובה נולדה לי בת עם בחור שהכרתי באתר, תודה”

אחת נוספת:

“לפני שנתיים הכרנו באתר והיום אנו עם שני ילדים, בן ובת, תודה לכם..”

ועוד שתיים 🙂 :

“תודה רבה לאתר בייבי לי שבזכותכם הכרתי את האבא של הילד המדהים שחגגנו לו שנה מדהים כל התהליך הזה”

“תודה רבה!! 🙂 בזכותכם מצאתי את המתנה של חיי..בבקשה למחוק את הכרטיס שלי, זה לא רלוונטי יותר, תודה.”

ועוד שתיים:

“השתתפתי בתוכנית של אושרת קוטלר בערוץ 13, ופירגנתי לכם. תמשיכו בעשייה המבורכת הזו, ושוב תודה, רציתי להגיד תודה כי בזכות האתר הזה הכרתי את הפרטנרית שלי והיא בהריון”

שלום לצוות אתר בייבי לי,
איך הזמן רץ כשמניקים 🙂
כבר כמעט חצי שנה חלפה מאז שנולדה התינוקת המתוקה שלנו, שהביאה איתה המון אושר, אור ואהבה, וכל זה בזכות ההיכרות שלנו באתר שלכם.
ישר כח על הפלטפורמה שלכם שמאפשרת משהו כל כך מיוחד.
ותודה תודה תודה!
נאחל לכם שנה טובה, מתוקה, בריאה ופוריה.
ההורים המאושרים

“ברצוני להודות לכם על הפלטפורמה המדהימה שלכם, בזכותכם יש לי להיום ילדה מדהימה בת שלוש, תודה, תומר :-)”

loader